Śluby w Grecji

Jeżeli chcecie, by ten najważniejszy, najbardziej wyjątkowy dzień życia rozpoczął Waszą wspólną drogę w magiczny sposób i w nietuzinkowych okolicznościach, pomożemy Wam zrealizować ten cudowny pomysł. Ślub w Grecji to nie tylko przeurocza ceremonia w malowniczych miejscach. Taka forma zaślubin daje niepowtarzalną okazję, by od razu rozpocząć podróż poślubną. To połączenie dwóch wydarzeń w jednym – wesela i miesiąca miodowego. Idealny wybór dla tych par, które chcą spędzić swój wymarzony dzień w wąskim gronie rodzinnym lub tylko we dwoje w najbardziej romantycznych okolicznościach.

Dzięki Nam Wasz ślub stanie się najpiękniejszym dniem waszego życia. Ślub w Grecji można odbyć w miejscach, o których każda para młoda marzy. W większości wypadków dostosowujemy się do życzenia Pary Młodej. Zastanawiacie się nad wyjątkową plażą, nad klifem a może nad tarasem widokowym? Ślub nad brzegiem morza, śliczną kapliczką lub innym przecudnym greckim miejscem? Takie marzenia mogą się spełnić. Zajmujemy się organizacją ślubów od A do Z. Pomagamy w kompletowaniu potrzebnych dokumentów, a także zajmujemy się ich tłumaczeniem na język grecki. Organizacja ślubów nie jest ograniczona sezonem turystycznym. Jednak ze względu na pogodę polecamy zaplanować ślub na wiosnę, lato lub jesień. W Grecji jest ponad 300 dni słonecznych w roku, a więc troska o pogodę schodzi na drugi plan. Ze względu na to, że cała ekipa osób wspólpracujacych z biurem Greckie Podróże mieszka w Grecji, potrafimy zadbać o parę młodą oraz gości weselnych tak, by czuli się jak u siebie w domu.

Zapraszamy do lektury oferty pakietów i możliwości ślubów w Grecji. Jeśli nie znajdziecie w Naszej ofercie miejsca, które was interesuje, prosimy o kontakt. Wspólnie postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Ślub na Zakynthos 

Ślub na Korfu

Ślub na Kefalonii

Ślub na Krecie

Ślub na Santorini

 

Zapytaj o szczegóły