Ubezpieczenia

Do Grecji podróżuję często i zawsze posiadam dobre prywatne ubezpieczenie, które chroni moje życie i zdrowie za granicą.

Dlaczego to takie ważne???

 

Pomoc tłumacza, prawnika, odholowanie zepsutego pojazdu i samochód zastępczy, pomoc medyczna i transport ambulatoryjny do kraju – to tylko niektóre usługi, które zapewnia polisa turystyczna. Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) refunduje tylko niektóre świadczenia medyczne w 32 krajach Unii Europejskiej i Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu (EFTA). Jednak EKUZ nie pokrywa kosztów transportu medycznego do Polski czy akcji poszukiwawczej.

Znaczna część turystów utożsamia dodatkowe ubezpieczenie turystyczne z ekstremalnymi wyprawami, dlatego w ogóle nie zakupuje polisy. Nawet podczas, wydawać by się mogło, bezpiecznych wyjazdów na greckie wyspy, ubezpieczenie może okazać się zbawieniem. Już wielokrotnie sama korzystałam z ubezpieczenia, kiedy poparzyłam się od słońca lub moje dziecko zachorowało na wakacjach. Pomoc została błyskawicznie zorganizowana, nigdy nie zapłaciłam ani grosza w szpitalu czy prywatnej przychodni, otrzymałam również zwrot za leki wykupione w aptece.

 

Może teraz Cię zaskoczę, ale doradziłam w tej kwestii tysiącom osób, ponieważ od 2008 roku posiadam licencję agenta ubezpieczeniowego (zezwolenie KNF 11179618/A), więc chętnie pomogę w zakupie najlepszego ubezpieczenia dla Ciebie.

Zobacz na moją stronę

W celu przygotowania indywidualnej oferty zapraszam do kontaktu: iza@greckiepodroze.pl