Przed i po sezonie jest zawsze taniej

Najlepsze miesiące w Grecji to dla mnie osobiście maj, czerwiec i wrzesień. Jeśli mamy możliwość zaplanować swój urlop przed wakacjami lub po tym okresie to gorąco do tego zachęcam. Dlaczego? 

*  Pogoda: W tych miesiącach pogoda w Grecji jest zazwyczaj idealna dla turystów. Dni są długie i słoneczne, ale nie tak skrajnie gorące jak w środku lata. To oznacza idealne warunki do zwiedzania, uprawiania sportów wodnych i relaksu na plaży.

*  Brak tłumów: Maj, czerwiec i wrzesień są poza szczytowym sezonem turystycznym, co oznacza, że większość miejsc turystycznych nie jest tak zatłoczona jak w lipcu i sierpniu. Możesz cieszyć się spokojniejszymi plażami, krótszymi kolejkami do atrakcji turystycznych i bardziej autentycznymi doświadczeniami kulturalnymi.

*  Korzystne ceny: Poza szczytowym sezonem ceny lotów, zakwaterowania i innych usług turystycznych często są niższe. Możesz więc zaoszczędzić pieniądze, rezerwując podróż w tych miesiącach, jednocześnie ciesząc się wysoką jakością usług i atrakcji.

*  Świeża przyroda: Maj i czerwiec to również miesiące, w których przyroda w Grecji jest szczególnie piękna. Kwiaty w maju kwitną, a wrzesień to czas, gdy owoce i winogrona są dojrzałe, co dodaje uroku krajobrazowi i kulinarnym doświadczeniom

Nasze wycieczki przed rozpoczęciem sezonu znajdziesz tutaj:  wycieczki 

Zaplanuj swoje wymarzone wakacje już dziś !!!