Z Radomia do Grecji

Tak niedawno świętowaliśmy lot inauguracyjny LOT Polish Airlines z nowego lotniska Lotnisko Warszawa-Radom do greckiej Prewezy a dziś kolejna grupa wzorowo odprawiona na piękną Lefkadę. 

Jako wieloletni podróżnik sama dobrze wiem o tym, ze każda podróż zaczyna się już tak naprawdę na lotnisku… Dlatego nie wyobrażam sobie, aby Nasi klienci nie zostali powitani jeszcze w Polsce przez pracownika Naszego Biura, który pomoże w odprawie. Najczęściej to My Pilotki witamy turystów, z którymi jesteśmy później na wycieczce i z którymi wracamy do domu. Ideą mojego biura jest zapewnienie profesjonalnej opieki i wsparcia podczas całego procesu podróżowania. Nie zapominamy również o integracji, komforcie i relaksie… pierwsza kawa całej naszej grupy zaczyna się często na lotnisku tuż za kontrolą bezpieczeństwa w BALTONA Duty Free Multistore. 

Podróż powinna być przyjemnością od samego początku, dlatego jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci spokój, bezpieczeństwo i wygodę. Możesz być pewien, że jesteś w dobrych rękach z naszym Biurem Podróży.

Zapraszamy na Lefkadę i do pięknej Pargi:)